U13: DVSC-DLA - DVTK 2-2 (0-1)
Balázs Teo gólja adta meg az U13-as bajnokság rangadójának alaphangját Debrecenben. A listavezető DVTK korán vezetést szerzett, amit a fordulás után Nyikos Botond duplájának köszönhetően megfordítottak a hazaiak. A DVTK azonban nagyszerűen harcolt, és a hajrára fordulva Balázs Teo másodszor is betalált, amivel egy pontot elhozott Debrecenből Sipos Gergő csapata. A diósgyőri fiúk ezzel a százszázalékos mutatót ugyan elveszítették, a bajnokságot viszont továbbra is veretlenül vezetik.
U13-as Kiemelt Bajnokság,
Északkeleti csoport, 12. forduló
Debreceni VSC-DLA U13 - Diósgyőri VTK U13 2-2 (0-1)
Debrecen-Pallag, DLA edzőközpont, zárt kapuk mögött. Játékvezetők: Sovány Liza, Gál Viktória.
DVSC-DLA U13: Csontos M. – Bécsi M., Krizsán Z., Nagy Z., Rónai B., Nyikos B., Kovács T., Asztalos N., Tóth S., Szécsi K., Sánta M. Csere: Szakács B., Bári Z., Kovács B., Majtényi D. Vezetőedző: Madar Csaba.
Diósgyőri VTK U13: Gyuricskó B., - Lippai A., Szabó M., Juhász K., Kis A., Lengyel V., Balázs T., Bordás B., Vinga Z., Meggyesfalvi B., Gulácsi M. Csere: Béres B., Gyebróczki D., Juhos Á., Dudás B., Boda D. Vezetőedző: Sipos Gergő.
Gólszerző: Balázs T. (0-1) a 3., Nyikos B. (1-1) a 33., Nyikos B. (2-1) a 46., Balázs T. (2-2) az 55. percben.


